Podľa čoho si vyberáte svojho poradcu Vy? Alebo dlžníci v sociálnej poisťovni…

Dnes sa mi ozval nový klient, že dostal na mňa odporúčanie od dobrého známeho. Dostal však aj ďalšie odporúčanie na iného sprostredkovateľa od druhého kamaráta a jeho manželka mala tiež známeho sprostredkovateľa. To, že sa rozhodol pre mňa ma samozrejme potešilo, ale pre aký dôvod, to ma zaskočilo.

Ten dôvod, prečo sa rozhodol pre mňa je taký, že si preveril svojich potenciálnych poradcov (správne podľa zákona sprostredkovateľov) na Facebooku. U jedného našiel fotky, ktoré neboli práve vhodné na človeka z tejto brandže. Vypadol teda z prvého kola. A teraz prichádza tá zaujímavá časť. Ostatných si klient preveril na sociálnej poisťovni a zistil, že dvaja majú veľmi slušnú sekeru na sociálnom poistení. Klient povedal: “Ak si niekto nevie vyriešiť svoju finančnú situáciu a má dlh na sociálnom poistení, ako sa chce taký človek starať o moje peniaze?”

Tak čo priatelia, ako ste sa pre Vášho sprostredkovateľa rozhodli Vy? Je to Váš známy? Alebo člen rodiny? Alebo odporúčanie od známeho? Pozrite sa aj Vy na svojho sprostredkovateľa na tomto linku a preverte si, či sú Vaše osobné, či rodinné financie v správnych rukách.

Zdieľať:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on linkedin
LinkedIn

Najnovšie články

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

Kategórie

Partneri

Scroll to Top